Toplam 3 adet sonuçtan 1 ile 3 arası gösteriliyor

Konu: bayat fm

araştırmacı gazeteci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    52
    190 mesajına 500 kere teşekkür edildi

Standart bayat fm

bildiğiniz gibi ilçemizde yayın yapan bir fm kanalı var.her türlü müziğin çalındığı radyoda akşamları istek saatide başlıyor.geçtiğimiz akşam radyoyu dinlerken çankırının bir köyünden istek istenmesi beni haliyle memnun etti.demek ki radyonun sesi ve ilçemizin ismi oralara kadar gidiyor.sitemizden sonra galiba bayat fm de ilçemizin sesini duyuracak gibi.bu sebeble emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum.

şimdide bu haberle ilgili yorumumu yazayım çünkü dj arkadaşa artık yazacağım dedim.geçenler de radyodan bir istek isteyim dedim ilk akşam benim istek çalrken mikser arıza yaptı düzgün çalmadı dj arkadaş başına geleceği tahmin etti ve araştırmacı gazeteci şimdi yazar bizi dedi .ikinci akşam neşet ertaştan leylam türküsünü istedim ama benim istek parçasını bulana kadar neşetin ne kadar leylası varsa çaldıkusura bakma dj arkadaş yazacağım dedim ve yazdım hakkını helal et

provenzano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    110
    60 mesajına 93 kere teşekkür edildi

Alıntı Şu kişiden alıntı:araştırmacı gazeteci Mesajı göster
    bildiğiniz gibi ilçemizde yayın yapan bir fm kanalı var.her türlü müziğin çalındığı radyoda akşamları istek saatide başlıyor.geçtiğimiz akşam radyoyu dinlerken çankırının bir köyünden istek istenmesi beni haliyle memnun etti.demek ki radyonun sesi ve ilçemizin ismi oralara kadar gidiyor.sitemizden sonra galiba bayat fm de ilçemizin sesini duyuracak gibi.bu sebeble emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum.

şimdide bu haberle ilgili yorumumu yazayım çünkü dj arkadaşa artık yazacağım dedim.geçenler de radyodan bir istek isteyim dedim ilk akşam benim istek çalrken mikser arıza yaptı düzgün çalmadı dj arkadaş başına geleceği tahmin etti ve araştırmacı gazeteci şimdi yazar bizi dedi .ikinci akşam neşet ertaştan leylam türküsünü istedim ama benim istek parçasını bulana kadar neşetin ne kadar leylası varsa çaldıkusura bakma dj arkadaş yazacağım dedim ve yazdım hakkını helal et

Abicim sizde yeni nesile ayak uydurun biraz yahu pop tarzı istek yapsaydınız dj arkadaş ta fazla uğraşmazdı hemde dinleyenlerin kulaklarının pası silinirdi

حسن الأيتام امري

araştırmacı gazeteci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    52
    190 mesajına 500 kere teşekkür edildi

arkadaşlar bayat fm derken yanlış anlaşılma olmasın ben şu an ilçemizde fm 90:00 da karasal yayın yapan ilçemizin tek fm kanalı bayat fm den bahsediyorum.bu arada akşam istek saatleri çok güzel oluyor haberiniz olsun.

4. Sayın araştırmacı gazeteci, Aşağıdaki üyeler senin bu yazın için teşekkür etti.

lokman (27 Haziran 2013)